Místo zasvěcené nejen severským končinám aneb Manev blir mett før øynene :)
PĚKNĚ VÁS VÍTÁM VE SVÉM KRÁLOVSTVÍ ;D POHODLNĚ SE USAĎTE A ZKOUMEJTE JAK JE LIBO...ČÍM DÉLE, TÍM LÉPE :))) ZDRAVÍ KIMBBU

Sarah Jezebel Deva

1. ledna 2008 v 17:25 | Kimbbu |  Ostatní
SARAH JEZEBEL DEVA
Článek o příležitostné vokalistce Cradle of Filth: Sarah Jane Ferridge je nejlépe známá pod pseudonymem Sarah Jezebel Deva, se kterým také vystupuje. Narodila se 25. února 1977 ve východní části Londýna Forest Gate. Kromě spolupráce s Cradle of Filth má na triku především účast v kapele Angtoria, kde je jejich hlavní zpěvačkou. Poprvé vstoupila na prkna slávy v jedenácti letech v Královském divadle s jazzovou árií Summertime. Znovu si to zakusila ještě ve třinácti. Poté radikálně přeskočila z jazzu do punku jako pomocná vokalistka. Vystupovala i s Mad Dog, než zjistila, že punk pro ni není ten pravý. Začala si psát vlastní texty a brzy nahrála demo. V 16ti se její kariéra znovu obrátila, tentokrát k metalu.
Má hlasové rozpětí čtyř oktáv, které jí dovoluje zpívat od altu až ke koloraturnímu sopránu. V roce 2006 se stala publicistkou pro britský extrémní hudební magazín Zero Tolerance. Mimoto vypomáhala spoustě dalších interpretů ve studiu: The Kovenant, Therion, Graveworm, Mortiis, Mystic Circles, The Gathering, Mendeen a dalším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama