Místo zasvěcené nejen severským končinám aneb Manev blir mett før øynene :)
PĚKNĚ VÁS VÍTÁM VE SVÉM KRÁLOVSTVÍ ;D POHODLNĚ SE USAĎTE A ZKOUMEJTE JAK JE LIBO...ČÍM DÉLE, TÍM LÉPE :))) ZDRAVÍ KIMBBU

AMSVARTNER

25. února 2008 v 11:29 | Kimbbu |  Švédsko
Biografie napsaná vydavatelstvím Blackend:

Amsvartner se dali dohromady v roce 1993 v oblasti švédského Umeå. Zakladateli nebyli nikdo jiný než dvojčata Albin a Alfred Johanssonovi (basovka a bicí) a jejich kamarád Jonathan Holmgren (kytara). Během následujících několika měsíců plných tlačení a hlasité zábavy si toto trio zvolilo jiný směr ubírání své cesty a počali tvořit své první originální tony. Ve stejné době se k nim připojil Daniel Nygaard (kytara) a poskytl kapele mnohem solidnější a silnější zvuk.

První vystoupení si odbyli v roce 1994, následovalo vydání několika demo nahrávek: "Demo 1-95" a "Underneath the Thousand Years Gate", na kterých jim se zpěvem vypomohl starší bratr dvojčat Marcus Johansson (člen skupiny Disorge). Kopie 2. dema zajistila kapele spolupráci s vydavatelskou firmou Blackend.

V roce 1997 vydali své debutové mini-album "The Trollish Mirror", extrémně agresivní dílo které shrnuje jejich soudobý postoj.

V roce 1998 začínají Amsvartner skládat písně pro své první plnohodnotné album "DREAMS". Výsledkem tohoto náročného dlouhého roku plného práce je originální mistrovské dílo extrémní hudby. "Dreams" je zralé vyjádření vybíravého talentu a orginality Amsvartner. Byli schopni ukázat novou velice zajímavou cestu přehodnocení extrémní tvrdé hudby. Na rozdíl stovky jiných kapel okolo otevřeli novou cestu a nebáli se vyhnout bezpečným avšak neoriginálním cestičkám podporujíc jedinečnost, sebepozorování a pokrokový postoj během každého skládání. "Dreams" je pro ty, co nesnáší nicotnost většiny soudobé metalové hudby. Cesta ven, za kterou je považován každý sen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama